Mitsubishi Pajero Dodik Şnorkel ve Moonvisor


This post is also available in:
İngilizce Almanca Arapça Fransızca Rusça


Mitsubishi Pajero Dodik Şnorkel ve Moonvisor set içerisinde yer alan Mitsubishi Pajero Moonvisor ışıklı kep. 1 sınıf malzemeden tarafımızca üretilmekte olup kargo ücretsiz olarak Türkiye’nin her yerine garantili gönderilmektedir. Adet fiyatıdır. 1. sınıf fiber sağlam üründür. Mitsubishi Pajero Moonvisor montajı çift taraflı bant ve hafif dayson slikon ile yapıştıralarak monte edilir. Elektrik tesisatı hazırdır. Grand Cherokee ZJ moonvisor kaput arasından ya da dilediğiniz yerden elektrik bağlayabilirsiniz. Montaja hazır fotoğraflarda görüldüğü gibi boyalı gönderilmektedir. Sıfır üründür.

Yine kendi imalatımız fotoğraflarda ki araçların üzerinde ki Mitsubishi Pajero 1.sınıf malzemeden tarafımızca üretilmektedir. Montajı için gerekli şema, fitil vida gönderilmektedir. Montaj tarifi ayrıca sipariş sonrası ister ustanıza ister size kameralı telefon desteği ile verilmektedir. Montaja hazır fotoğraflarda görüldüğü gibi boyalı gönderilmektedir. Sıfır üründür.

Yine araç üstünde yer alan fotoğraflarda görülen Mitsubishi Pajero Şnorkel de tarafımız imalatı olup 3’ü yıllardır yaptığımız ve sürekli sattığımız memnun kalınan ürünlerdir.

İLAN İÇERİSİNDE YER ALAN SEÇENEKLER BÖLÜMÜNDEN SEÇİMİNİZİ YAPABİLİR SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

ÜRÜNLER KARGO ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİLİR.

Yayınlandı: Mart 9, 2021

Fiyatı görüntüle ve satın al

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir